1991 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz, inşaat sektöründe günümüze kadar edindiği bilgi ve birikimleri ile son dönemlerde gündeme gelen kentsel dönüşüm projlerinde rol almaya başlamış, doğru,dürüst,saygı ve yenilikçi değerlerine bağlılığı ile evlerini güvenilir bir şirkete emanet etmek isteyen siz bilinçli vatandaşlarımıza adını duyurmayı ve tercih sebebi olmayı başarmıştır.

AKASYA İNŞAAT, dahil olduğu tüm projelerde malikleri müşteri yerine adeta bir komşu gibi görerek tüm isteklerine saygı,sevgi,doğru ve dürüst bir yaklaşım içerisinde, yenilikçi ve çevreye duyarlı bir method takip ederek estetik,kullanşlı ve en önemlisi dayanaklı yapılar inşa etmeyi hedeflemiştir. Sektörde fark yaratan yapılara imza atan AKASYA İNŞAAT, vatandaşlarımızın istek ve arzularını geliştirerek yaşam alanlarına değer katmayı ve güvenli yapılar inşa etmeyi en önemli önceliği olarak belirlemiştir.

AKASYA İNŞAAT olarak hedefimiz bugüne kadar edindiğmiz bilgi ve birikimlerimiz ile içerisinde yer aldığımız inşaat sektöründe değerlerimizle kalitemizi ve profesyonelliğimizi ön plana çıkararak dayanaklı,estetik ve çevreye duyarlı yapılar inşa edip, siz kıymetli vatandaşlarımızın huzurlu,mutlu sağlam bir yaşam sürmesini sağlamaktır.

AKASYA İNŞAAT olarak amacımız sizlere içerisinde huzur ve güven ile var olabileceğiniz yaşam alanları sunmaktır. Bu yaşam alanlarınızı oluştururken standartların üzerinde AKASYA İNŞAAT imzasıyla hizmet vererek dayanıklı,estetik ve çevreye duyarlı yapılar inşa etmeyi sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.